ABC Taxi 16100 s.r.o., ponĂșkajĂșca rĂŽzny vĂœber sluĆŸieb v meste Rusovce, sa zameriava na uspokojenie prepravnĂœch poĆŸiadaviek svojich klientov. Tu je vĆĄeobecnĂœ opis toho, Äo ponĂșkajĂș:
Ć tandardnĂĄ TaxisluĆŸba: Pre spoÄŸahlivĂș taxisluĆŸbu v meste Rusovce zaruÄujeme bezpeÄnosĆ„ a pohodlie pri kaĆŸdej jazde.
Platba kartou (Skontrolujte dostupnosĆ„ sluĆŸby): Transakcie sa stĂĄvajĂș jednoduchĆĄĂmi prijĂmanĂm kreditnĂœch a debetnĂœch kariet, bez potreby fyzickĂœch peĆazĂ.
SluĆŸby vozidiel s viacerĂœmi miestami (Skontrolujte dostupnosĆ„ sluĆŸby): Taxi s viacerĂœmi miestami pre rodiny, deti a ĆĄtudentov, s moĆŸnosĆ„ami 6, 7 a 9 miest, zaruÄujĂșc bezpeÄnĂș jazdu.
SluĆŸby pre osoby so zdravotnĂœm postihnutĂm (Skontrolujte dostupnosĆ„ sluĆŸby): PrĂstupnĂĄ a bezpeÄnĂĄ taxisluĆŸba pre osoby so zdravotnĂœm postihnutĂm, ponĂșkajĂșca komfort pri kaĆŸdej jazde.
V sĂșÄasnosti mĂĄ tĂĄto taxisluĆŸba 49 hodnotenĂ s priemernĂœm hodnotenĂm 3,9.
K
KatarĂna ÄukanovĂĄ
âââââ
absolutna katastrofa, objednavala som taxik na 10minutovu jazdu s polhodinovym predstihom lebo som potrebovala byt presne na cas na osetreni na ktore ma nezoberu akonahle meskam viac ako 10minut. povedali ze taxik bude za 10 minut naâŠ
SkĂșsenosĆ„ hrozna. ObjednĂĄvala som taxĂk dnes na Äas, pani operĂĄtorka bola arogantnĂĄ, vytĂœkala mi ĆŸe o. No nikdy v ĆŸivote o nich nechcem poÄuĆ„.... Niiiiikdy.... HrĂșza. Mala som pocit ĆŸe teta po opici a sa jej nechce robiĆ„. sa objednĂĄvam taxi s ulice do ulice na Äo som ju sluĆĄne upozornila
Ä
ÄoÄo IvaneckĂœ
âââââ
Velmi neseriozna taxisluzba. Ked som chcel, aby mi poradili, kam ma maju zaviest blizko Obchodnej, aby som sa dostal k miestu kam som chcel ist, tak mi povedali: Poradim Vam takto, nemam pre Vas Taxik.
B
B Ć
âââââ
Dobry den, objednal som si taxi ABC ,priĆĄiel neskoro ,bol arogantny ,a chcel ma vysadit ,ĆŸe on nepotrebuje moje peniaze,som zhrozeny so sluzbami ,pitom mi piĆĄe sms kde sa mi omluva,ja tu omluvu primam ,ale mlady panko nech sa zamysli nad sebou,uz nikdy ABC.
Objednala som si taxik na konkretnu hodinu a minĂștu deĆ pred jazdou. SMS nepriĆĄla a 11 minĂșt pred jazdou mi vola pani, ĆŸe taxik nemĂĄ. Takze tĂœmto chcem poÄakovaĆ„ Boltu, ĆŸe ma doviezli na danĂș adresu eĆĄte skĂŽr, ako to plĂĄnovalo abc taxik. A prosĂm pekne, pani na dispeÄingu odkazujem, nech mĂĄ krĂĄsny deĆ a nech zmenĂ robotu. đâŠ
L
lucia hubova
â â â â â
Dnes som si prvy raz objednala sluzby Vasej firmy. Sofer prisiel nacas, hoci cas bol velmi skoro rano, vsetko prebehlo bez problemov, a pan sofer bol velmi prijemny. Dakujem za kvalitnu sluzbu. Urcite Vasu firmu pouzijeme opat.
Velmi zla skusenost!!!! Dnes rano sme si hodinu vopred objednali abc taxi na 7h.rano. o 6.58h nam zavolali ze taxik nemaju. A to sme mali stihnut autobus na letisko schwechat. Nikdy viac!
L
Lucia Regulyova
âââââ
Neodporucam. Na stranke uvadzaju max. 0,65âŹ/km po BA a samozrejme ze si taxikar nastavil 1âŹ/km. Nedostali sme ani potvrdenie a po 15 minutovom telefonate s centralou sa aj tak nic nevyriesilo.
Ä
ÄœuboĆĄ
â â â â â
Äidte auto, vodiÄ SlovĂĄk.
OdporuÄam.
R
RenĂĄta LaukovĂĄ
âââââ
Abc taxi nepriĆĄiel,ale konkurencia nezavĂĄhala.Äakujem taxikĂĄrom z A taxi Bratislava
Pridaj komentĂĄr